Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Elektrolux pesukoneen poistopumppu

Hinta:33.90 €

Ei postikuluja!!

Elektrolux pesukoneen tyhjennyspumppu. Ruuvikiinnitys. Sopii moneen muuhunkin pesukoneeseen.

Mallihin:

ELECTROLUX 913101230
ELECTROLUX 913101231
ELECTROLUX 913101238
ELECTROLUX 913101239
ELECTROLUX 913101240
ELECTROLUX 913101266
ELECTROLUX 913101267
ELECTROLUX 913101270
ELECTROLUX 913101274
ELECTROLUX 913101295
ELECTROLUX 913101295
ELECTROLUX 913212431
ELECTROLUX 913212441
ELECTROLUX 913212751
ELECTROLUX 913212771
ELECTROLUX 913212851
ELECTROLUX 913212861
ELECTROLUX 913212871
ELECTROLUX 913212881
ELECTROLUX 913212891
Varastossa - EI POSTIKULUJA.

Tuote: 8227465

Suosittelemme myös

Kuivausrummun pääpiirikortti

EBR50559309.jpg&width=280&height=500
Ei postikuluja!
Sopii malleihin:
RC7020A5
Kuivurin pääkortti.
Jos kone sekoilee ja esim sammuu yllättäen kesken ohjelman on tämä kortti monesti rikki.
Vaihto on helppoa kaikki johdot omilla pistokkeilla ja kortti heti näkyvissä päällyskannen alla.

Tuote: EBR50559309

Hinta: 89.90 €

Kuivausrummun hihna 5EPH271

hihna_271.jpg&width=280&height=500
Ei postikuluj.
Hihna 5 urainen. Hihnan numero: 271
Toimitetaan kirjeenä suoraan kotiin.
Mikäli kone antaa vikakoodin: BE, 6E, bE on hihna monesti poikki.
Tämä hihna on yleinen LG:n kuivureissa.

Tarkista myös kannatinkumi. Jos kumi on kulunut ja muuttanut muotoaan, se syö hihnan. Väsynyt kumi vääntää..

Tuote: 4400EL1001D

Hinta: 23.90 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »