Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Elektrolux pesukoneen poistopumppu

Hinta:35.90 €

Ei postikuluja!!

Elektrolux pesukoneen tyhjennyspumppu. Ruuvikiinnitys. Sopii moneen muuhunkin pesukoneeseen.

Mallihin:

ELECTROLUX 913101230
ELECTROLUX 913101231
ELECTROLUX 913101238
ELECTROLUX 913101239
ELECTROLUX 913101240
ELECTROLUX 913101266
ELECTROLUX 913101267
ELECTROLUX 913101270
ELECTROLUX 913101274
ELECTROLUX 913101295
ELECTROLUX 913101295
ELECTROLUX 913212431
ELECTROLUX 913212441
ELECTROLUX 913212751
ELECTROLUX 913212771
ELECTROLUX 913212851
ELECTROLUX 913212861
ELECTROLUX 913212871
ELECTROLUX 913212881
ELECTROLUX 913212891
Varastossa - EI POSTIKULUJA.

Tuote: 8227465

Suosittelemme myös

Elektrolux kuivausrummun hihna 1936H6

hihna1936h6.jpg&width=280&height=500
Ei postikuluja!
Hihnassa merkintä.1936H6.
Elektrolux malleihin mm:



EDI96150W  
ELECTROLUX 


EDI96150W  
ELECTROLUX 


EDI96150W  
ELECTROLUX 


EDI96150W  
ELECTROLUX 


EDI96150W  
ELECTROLUX 


EDI96150W  
ELECTROLUX 


EDI96150W  
ELECTROLUX 


EDI96150W  
ELECTROLUX 


EDI96150W  ..

Tuote: 4605643

Hinta: 22.90 €

Kuivausrummun pääpiirikortti

ebr31985402.jpg&width=280&height=500
Ei postikuluja!
Sopii malleihin mm:
TD-C70210E
TD-C70212E.ABWQEAG
TD-C70212E.AOWQESW



 

Tuote: EBR31985402

Hinta: 99.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »