Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €
« Takaisin

Elektrolux pesukoneen poistopumppu

Hinta:33.90 €

Ei postikuluja!!

Elektrolux pesukoneen tyhjennyspumppu. Ruuvikiinnitys. Sopii moneen muuhunkin pesukoneeseen.

Mallihin:

ELECTROLUX 913101230
ELECTROLUX 913101231
ELECTROLUX 913101238
ELECTROLUX 913101239
ELECTROLUX 913101240
ELECTROLUX 913101266
ELECTROLUX 913101267
ELECTROLUX 913101270
ELECTROLUX 913101274
ELECTROLUX 913101295
ELECTROLUX 913101295
ELECTROLUX 913212431
ELECTROLUX 913212441
ELECTROLUX 913212751
ELECTROLUX 913212771
ELECTROLUX 913212851
ELECTROLUX 913212861
ELECTROLUX 913212871
ELECTROLUX 913212881
ELECTROLUX 913212891
Varastossa - EI POSTIKULUJA.

Tuote: 8227465

Suosittelemme myös

Samsung hihna 5EPJ 1308

Hihna5epj1308.jpg&width=280&height=500
Ei postikuluja!!
Samsung pesukoneen vetohihna 5EPJ 1308
Malleihin:



A1065/HAC
WF0502NXWG/XEC


B1265/HAC
WF0508NXW/YLO


WF0500NUV/XEO
WF0508NXWG/XEO


WF0500NUW/XEO
WF0590NXW/YMF


WF0500NXW/XEH
WF0598NXW/YAS


WF0500NXW/XEO
WF0600NUWG/XET


WF0500NXWG/XEE
WF0600NXW/XEO


WF0500NXWG/XEO..

Tuote: D713862

Hinta: 19.90 €

Kuivausrummun pääpiirikortti

EBR31985403.jpg&width=280&height=500
Ei postikuluja!
Sopii malleihin:RC8003A.ABWQESW
Mikäli kone sekoilee sammuu isekseen kesken ohjelman,laukoo läpösuojaa,piippailee itsekseen,pyörittää moottoria vaikka ei ole käynnissä tai pyörittää nykien tai on muuten epämääräistä käyntiä.
Vaihda tämä osa.
Huom vanhassa osassa voi olla myös numero:EBR32583603..

Tuote: EBR31985403

Hinta: 87.00 €
Näytä kaikki vastaavat tuotteet »